www.parkhotel.rzeszow.pl

Organizacja wesela

Tekst: A A A  |  Drukuj stronę
Organizacja wesela

Oświadczyny i zaręczyny są przełomowym momentem w życiu dwojga ludzi. Zdecydowali się iść razem przez życie, razem też chcą wychodzić na przeciw trudnościom jakie stawia przed każdym życie. Wszyscy zaangażowani w przygotowanie przyjęcia weselnego podchodzą to tego bardzo starannie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zaczynają się gorączkowe poszukiwania sukni ślubnej w salonach lub w internecie. Wybór obrączek, samochodu czy kwiatów na ten wyjątkowy dzień może być trudny. Ale tak to jest z weselami. Niestety podczas przygotowywania wesela może dojść do niepotrzebnych kłótni pomiędzy rodzinami. Aby tego uniknąć warto jest zaplanować wszystko krok po kroku. Najważniejszymi kwestiami jakie musimy rozważyć na samym początku jest podjęcie decyzji o: rodzaju ślubu, na ile osób ma być przyjęcie, skąd będą goście by ewentualnie zapewnić im miejsce noclegowe, w jakim kościele lub urzędzie odbędzie się ślub, gdzie zorganizować całe przyjęcie ślubne i najważniejsza kwestia, budżet. Budżet powinien uwzględniać wszystkie wydatki np. opłata sali weselnej, zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu, bukietu ślubnego, sukni ślubnej, garnituru, księdza oraz firmy cateringowej jeśli planujemy taką wynająć.

Uwzględnienie w budżecie wszystkich wydatków pozwoli nam uniknąć nieprzewidzianych kosztów. Jak tanio i profesjonalnie przygotować wesele ? Takie pytanie zadaje sobie dużo osób, które planują w najbliższym czasie wesele. Najprościej i najwygodniej zorganizować przyjęcie weselne w restauracji z cateringiem, np. tutaj.